אומים – משושים מפלדה

אום 2H לפרטים לחץ כאן

מצאי:
קוטר:מ-"1/2עד-"2-1/2

אום GR-5 לפרטים לחץ כאן

מצאי:
קוטר:מ-"1/2עד-"2


אום MM DIN934 לפרטים לחץ כאן

מצאי:
קוטר:מ-M12 עד-M42


אומים

אנו מחזיקים מלאי של אומים מסוגים שונים:
GR-5 ,2H ,DIN 934 ,SS 304/316

כל האומים ניתן לקבל במגוון ציפויים :ציפוי חם (H.D.G) , מגולוון לבן/צהוב , שחור ותרמו דיפוזיוני . ניתן לקבל פרטיים על האומים  ע"י לחיצה על התמונה יפתח קובץ PDF עם כל הנתונים של המוצר הנדרש.

שימושים:לתעשיות הגז והנפט, קונסטרוקציה, צנרת לחץ גבוה, מגופי מים,חקלאות, אנרגיה וחשמל, תרנים ותקשורת.

מוצרים קשורים לאומים: ברגיםמוטות הברגהדסקיות.

אום היא בת הזוג של הבורג וכידוע בשביל טנגו צריך שניים. האומים הנפוצים ביותר אם בכלל הם אומים ראש משושה. חוזק האום נקבע בהתאם לבורג שהוא צריך לחזק. בד"כ האום יהיה עשויים מחומר קצת יותר חלש מהבורג מהסיבה שעדיף שהאום יהרס ולא הבורג במקרה של שימוש לא נכון. כמו ברגים גם אומים קיימים ממגוון רחב של תקנים, חומרים, וממדים. לכול סוג של אום שימושים שונים ואופן השימוש קובע באיזה תקן  צריך להשתמש. אום בציפוי חם (H.D.G) יהיו עם הברגה OVERSIZ מכיוון שציפוי חם (H.D.G) הוא עבה. לעתים נעשה שימוש בשתי אומים על בורג כשהאום משמש גם כאבטחה למניעת שחרור במקרה של עבודה בחלקים שנמצאים בתנועה או וברציה. תהליך הייצור של אום הוא מורכב יותר מתהיך ייצור של בורג!
דוגמאות לתקנים של אומים: 2H, GR-5 ,GR-2 ,DIN 934-C8/C10/C12 ועוד.

קישור לאתר של חברה העוסקת בתקנים של ברגים ,אומים , מוטות הברגה ודסקיות: INDUSTRIAL FASTENERS INSTITUTE.

המומחיות שלנו בברגים ואומים היא מהרחבות והטובות בארץ ניתן להיעזר להתייעץ איתנו על כול שאלה בעניינים הקשורים בברגים ואומים פנו אלינו עוד היום בטופס צור קשר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירתכם.