אודות

פרופיל החברה : יבוא והפצה של ברגים , אומים , דסקיות ומוטות הברגה .


ישבורג היא חברה צעירה, מהירה וגמישה, שהוקמה בשנת 1950, נולדה כדי לספק את דרישות השוק של ברגים אומים ודסקיות  ובמיוחד סוג מסוים של מוטות הברגה עבור התעשיות הנפט והגז, מכונות, תקשורת, צנרת לחץ גבוהה, אנרגיה חשמל ומים, חקלאות, מסילת ברזל, תחבורה, בניין קונסטרוקציה והנדסה.

הניסיון העסקי בעבר יחד עם 65 שנות פעילות. הותיר התקדמות במבנה מאורגן היטב שישבורג מייצגת עכשיו והיא הווה שבו עתיד ממלא תפקיד חשוב.

אנו נוכל להציע שירות טוב בתחום הברגים, האומים, הדסקיות ומוטות ההברגה. אבל האופי האמיתי של החברה נמצא בתשומת הלב לאיכות המוצר, חומרים וזמינותם, לטיפולים טרמיים, ציפויים של הדור האחרון, ללוגיסטיקה,שינוע, אריזה, לעמידה בלוחות זמנים, גמישות ומחיר. שרות טוב אומר תשומת לב לשוק לפרטים הקטנים ולצורכי הלקוח.

ישבורג מסתמכת על תהליך ייצור מבוסס היטב מחומרי הגלם ועד לאספקת המוצר המוגמר. כל ההיבטים של פעולת עיבוד האריזה והשנוע מתאפשר הודות למבנה הארגוני הגמיש וקומפקטי. האיכות ויכולת לעמוד באופן מיידי בדרישת הלקוחות, גם במקרה של הזמנות מורכבות מהווה בסיס להצלחה. החברה נמצאה עומדת בדרישות תקן מערכת ניהול איכות
ISO 9001:2008, המאושרת על ידי המכון לבקרה ואיכות IQC והחברה משתמשת בשרותי מעבדות איכות מוסמכות.


בסיס החברה משתרע על שטח של 3000 מטרים רבועים במפרץ חיפה, הכוללים מרכז ייצור, מחסנים, אריזה ומרכז פיקוח. כמו כן המתקנים מתקדמים מבטיחים את איכות המוצרים ומשלוח מדויק. החברה בנתה מערכת יחסים עסקיים עם יותר מ -500 לקוחות מרוצים.

אנו חברה ידידותית המאפשרת ללקוח ליהנות מאמינות, מקצועיות ויכולת לספק את כל דרישותיו.